داوران نخستین جشنواره‌ی نمایشنا‌مه‌نویسی انتشارات آماره معرفی شدند

داوران نخستین جشنواره‌ی نمایشنا‌مه‌نویسی انتشارات آماره معرفی شدند

داوران نخستین جشنواره‌ی نمایشنا‌مه‌نویسی انتشارات آماره معرفی شدند

«فرامرز طالبی» (نویسنده، نمایشنامه‌نویس، کارگردان و پژوهشگر)، «محمد یعقوبی» (نمایشنامه‌نویس، کارگردان و مدرس تئاتر) و «ناهید احمدیان» (نویسنده، مترجم، پژوهشگر و مدرس)

به گزارش روابط عمومی جشنواره، «محسن عظیمی» دبیر نخستین جشنواره‌ی نمایشنامه‌نویسی انتشارات آماره، «فرامرز طالبی» (نویسنده، نمایشنامه‌نویس، کارگردان و پژوهشگر)، «محمد یعقوبی» (نمایشنامه‌نویس، کارگردان و مدرس تئاتر) و «ناهید احمدیان» (نویسنده، مترجم، پژوهشگر و مدرس) را به عنوان داوران بخش مرحله‌ی نهایی نخستین جشنواره‌ی نمایشنا‌مه‌نویسی انتشارات آماره معرفی کرد.
فرامرز طالبی متولد 1329 نویسنده، نمایشنامه‌نویس، کارگردان و پژوهشگر
 محمدیعقوبی متولد 1346 نمایشنامه‌نویس، کارگردان و مدرس تئاتر در تورنتو کانادا
ناهید احمدیان متولد 1360 نویسنده، مترجم، پژوهشگر و مدرس دانشگاه مریلند آمریکا، 28 اثر منتخب مرحله‌ی نهایی را ارزیابی خواهند کرد.
شایان ذکر است تمامی آثار بدون نام نویسنده، کدگذاری شده و در اختیار این هیأت داوری گذاشته شده و طبق امتیازی که به آثار داده می‌شود. در نهایت سه اثر که بیشترین امتیاز را کسب کنند به عنوان سه اثر برتر جشنواره در مراسم اختتامیه معرفی خواهند شد و ضمن تقدیر و اهدای تندیس به اثر برگزیده این سه اثر توسط انتشارات آماره منتشر می‌شوند.
همچنین در مراسم اختتامیه‌ی این جشنواره برنامه‌ای برای بزرگداشت «خسرو حکیم رابط» در نظر گرفته شده که با حضور خود ایشان و رونمایی از آخرین اثرشان برگزار خواهد شد.
اختتامیه‌ی نخستین جشنواره نمایشنامه نویسی انتشارات آماره به دبیری «محسن عظیمی» در بهار 1401 برگزار خواهد شد.

حال خوش خواندن

با آثار نشر آماره

سفارش آنلاین آثار